داستان من

تقریبا سال ۹۲ بود که تصمیم به راه اندازی این سایت گرفتم که در آن محتوای مفید آموزشی در رابطه با چیزی که واقعا برام جذاب ترین موضوع در دنیاست قراردهم: مارکتینگ و کارآفرینی.

اما به علت یک اتفاق تصمیم گرفتم که برای ۷ سال بیشتر صبر کنم، سرم را پایین بیاندازم و روی پروژه ها و بیزینس های خودم کار کنم. حالا پس از گذشت ۷ سال راه اندازی و سرمایه گذاری بر روی چندین کسب و کار در تهران و راه اندازی یک شرکت بین المللی در کالیفرنیا فکر می کنم زمان این رسیده که از طریق این وبسایت به کاری که همیشه بیشترین علاقه را به آن داشتم بپردازم، یعنی: آموزش و مشاوره به افراد تا در مسیر راه اندازی و رشد کسب و کارشان موفق شوند.

اين روز ها بسيارى از افراد بنده را به عنوان متخصص در زمینه راه اندازی کسب و کار با درآمد دلار ی می شناسند. حقیقتا این اولین موضوعى بود که فکر ميكردم با توجه به شرايط فعلى داخلى برای مخاطبین می تواند جذاب باشد. اين تصميم را دارم كه در ادامه راه بر موضوعات بیشتری به صورت تخصصی وارد شوم.


parallax background
 

همیشه اعتقاد دارم تنها افرادى مناسب توليد محتواى آموزشى هستند كه خودشان آن را آزموده اند و به آن عمل کرده اند و محتواى آموزشى شان را از روی تجربه آموزش مى دهند، نه مطالعه چند کتاب و وبسایت! به همین دليل من در این وبسایت فقط در زمينه هايى توليد محتوا خواهم کرد که واقعا در آن تجربه عملی داشته ام و این محتوا ها را تحت عنوان ویدئو، مقاله، پادکست، وبینار ارائه خواهم داد. امیدوارم شما با استفاده از محتوای ارائه شده در این وبسایت بتوانید کسب کار خود را طرقی دهید.

 

موضوعاتی که می توانید با بنده در ارتباط باشید:


مصاحبه و سخنرانی

اگر به دنبال این هستید که با من یک مصاحبه داشته باشید یا اینکه می خواهید من در ایونت شما سخنرانی کنم می توانید فرم زیر را تکمیل کنید.


مشاوره

اگر برای مجموعه یا سازمانتان یا برای شخص خودتان به دنبال مشاوره با علی سیاه کلاه هستید می توانید فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.


ورکشاپ اختصاصی

اگر خواهان این هستید که من یک ورکشاپ اختصاصی برای تیم و سازمان شما طراحی و اجرا کنم می توانید با من در ارتباط باشید.


پشتیانی مشتریان

اگر شما در دوره های ما شرکت کرده اید و نیاز به پشتیبانی دارید برای این که سریعتر پاسخ خودتان را دریافت کنید پیشنهاد می کنم از طریق واتس اپ یا تلگرام به این شماره پیام دهید: ۰۹۰۳۸۴۳۲۴۴۴


پشتیانی مشتریان

برای سایر موضوعات غیر از این موارد نیز می توانید با من در ارتباط باشید. البته اگر سوالی دارید که می توانید در صفحه سوالات پادکست بپرسید توصیخ می کنم در آن بخش بپرسید، حتما در این پادکست ها به سوالات رایج پاسخ خواهم داد. سوال خود را در صفحه پادکست بپرسید: siahkolah.com/ask

فرم تماسبا من در ارتباط باشید: