پشت پرده آژانس دلاری من

چگونه پروژه های بین المللی کسب کنید و درآمد دلاری بیشتری داشته باشید؟

این صفحه مخصوص شماست...

شما هدف، علاقه و پتانسیل لازم را برای کسب درآمد دلاری دارید، اگر اینطور نبود در دوره "فریلنسینگ دلاری" ثبت نام نمی کردید و به درآمد ریالی خود بسنده می کردید. شما دوستان جزء یکی از سه گروه زیر هستید:

تقاضای من از هر سه گروه:

من از هر سه گروه تقاضای این را داشتم که راه های رسیدن به درآمد و پروژه یابی بدون نیاز به سایت های فریلنسری را هم در یک دوره جداگانه عنوان کنم. این شده که دوره "آژانس دلاری" شکل گرفت.

در دوره آژانس دلاری چه مطالبی را باز میکنم:

در دوره آژانس دلاری من در ۶ هفته و در حدود ۶۰ ساعت به تمامی موارد و نکاتی که شما جهت موفقیت در این مسیر نیاز خواهید داشت، خواهم پرداخت. مثل تمامی دوره های سابق من، گروه اولی که در این دوره ثبت نام می کنند از یک سری هدایای بسیار خاص بهره مند خواهند شد. به نظر من مهم ترین هدیه این دوره امکان دسترسی به ۳ جلسه اسکایپی گروهی است که پس از پایان هفته های سوم تا پنجم این دوره با هم خواهیم داشت.
 
 
 

این آخر ماجرا نیست!

از آنجایی که شما در دوره فریلنسینگ دلاری ثبت نام کرده بودید، دوره آژانس دلاری را می توانید با تخفیف ویژه ای در اختیار داشته باشید. تخفیف ویژه ما همان مبلغی است که شما با آن، دوره فریلنسینگ را تهیه کردید.قیمت اصلی دوره 2.997.000 تومان می باشد که مبلغ پرداختی شما از دوره فریلنسینگ دلاری از آن کم خواهد شد. ( پرداخت اقساطی نیز امکان پذیر است) اگر علاقه مند هستید که در این دوره ثبت نام کنید، پیشنهاد می کنم ابتدا از طریق دکمه زیر درخواست یک جلسه استراتژی رایگان دهید تا با خود من یا یکی از افراد تیم من در رابطه با این دوره صحبت کنید و در نهایت در صورتی که این دوره برای شما مناسب بود، ثبت نام خود را نهایی کنید.


parallax background

چه کسانی مخاطب دوره آژانس دلاری هستند:

 
- آژانس های دیجیتال مارکتینگ، آژانس های تبلیغاتی و...
- آژانس های مهندسی ( معماری، کامپیوتر، مکانیک و...)
- آژانس های برندینگ، آژانس های طراحی گرافیک، آژانس های تولید ویدیو و...
- طراحان گرافیک ، UI , UX موشن گرافیک و ...
- برنامه نویسان، طراحان وب سایت و کد نویسان
- دیجیتال مارکتر ها، سئو کاران و متخصصان شبکه های اجتماعی
- مهندسین معماری، مکانیک و سایر رشته های مهندسی که امکان انجام پروژه به صورت دورکاری داشته باشند
- افرادی که صاحب تیم یا شرکتی هستند که در حوزه های ذکر شده بالا فعال می باشند.
- افرادی که به این حوزه آشنا بوده و سابقه مدیریت مجموعه یا تیمی در این صنعت را داشته اند.


داشتن یک آژانس جهانی با درآمد دلاری چه مزایایی دارد؟

 

درآمد بالا

کافیه نگاهی داشته باشید به افرادی که در این حوزه درآمد دلاری دارند، خواهید دید که درآمد ماهانه ۱۰۰ میلیونی اصلاً درآمد زیادی نیست.

زندگی بدون دغدغه

دیگر بالا پایین رفتن دلار، تحولات سیاسی و حاشیه های اجتماعی کشور کسب و کار و درآمد شما را در حاشیه قرار نخواهد داد. و کاملا بدون دغدغه می توانید بر روی تخصص خود متمرکز شوید. و می توانید کسب و کار خودتان را از هر کجای این کره زمین مدیریت کنید.


چرا تصمیم به ارائه این دوره گرفتم؟

 

تقریبا اواخر سال 98 بود که تصمیم گرفتم دانش و تجربه خودم در زمینه راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد دلاری را با برگزاری وبینار ها و دوره های آموزشی "فریلنسینگ دلاری" و "راه اندازی کسب و کار در 42 روز" با افراد علاقه مند به این حوزه ها به اشتراک بگذارم.
به درخواست دوستانی که در این دو دوره، به خصوص دوره فریلنسینگ دلاری شرکت کرده بودند، تصمیم گرفتم سایر روش های اخذ پروژه های دلاری که از نظر خودم بسیار بهتر و حرفه ای تر هستند را به دوستان معرفی کنم. به کار بردن روش های ارائه شده در این دوره می تواند به تاسیس یک کسب و کار دلاری یا اصطلاحا آژانس دلاری منجر شود. تمامی روش های ذکر شده در این دوره حاصل سال ها مطالعه، تلاش و تجربه ی شخصی من در فرآیند راه اندازی دو آژانس بین المللی است. امیدوارم با به کارگیری دقیق راهکار های این دوره، به موفقیتی که شایسته آن هستید برسید.