ثبت نام در دوره آژانس هوشمندراهنمای قدم به قدم راه اندازی آژانس هوشمند و دستیابی به درآمد چند ده میلیونی در ماه.

تمام نکاتی که برای رسیدن به درآمد 20 - 50 میلیون تومانی لازم دارید را با این دوره در قالب 7 هفته محتوای ویدیویی در بیش از 50 جلسه یاد خواهید گرفت.
این دوره شامل چه مواردی است؟

 

 • 7 هفته محتوای ویدئویی (بیش از 50 جلسه ویدئو آموزشی)

  هر هفته معادل یک بخش خواهد بود. و در هر بخش بین ۴ تا ۶ ویدئو خواهیم داشت.

 • جلسات ویدئویی قابل دانلود

  با یک بار دانلود کردن محتوا، دیگر نیازی ندارید که محتوا را بار دیگر بصورت آنلاین ببینید.

 • چک لیست های عملیاتی

  علاوه بر محتوای اصلی جلسات، برای هر جلسه چک لیست های عملیاتی داریم که شما کاملا بدانید بعد از هر جلسه چه کاری را باید انجام دهید.

 • هدایایی رد نشدنی

  با شرکت در این دوره، هدایای زیر را بصورت رایگان خواهید داشت:


 
 
 • هدایای ویژه

  در صورت پیش ثبت نام، هدایای زیر را هم دریافت خواهید کرد ( در اصل شما با پرداخت 199 هزار تومان، هدایا را برای خود رزرو خواهید کرد و این مبلغ نیز از مبلغ تمام شده ی شما کاسته خواهد شد)

 
 

تقویم محتوایی دوره:

 

 
1هفته اول: نیج و آفر آژانس هوشمند
در هفته اول در رابطه با بازار هدف و پیشنهاد شما برای بازار هدف تان صحبت خواهیم کرد. اینکه چطور یک بازار هدف مناسب پیدا کنیم و به آنها پیشنهاد های رد نشدنی ارائه دهیم.
2هفته دوم: تبدیل شدن به فرد جدید
اگر شما کار هایی را که قبلا انجام می دادید را دوباره انجام دهید، نتایجی میگیرید که قبلا می گرفتید. پس برای اینکه بتوانید به درآمد های بالای 20 میلیون تومانی هم برسید، بایستی یک سری تغییر در خود ایجاد کنید. تمرکز این هفته روی تغییر باور ها و ایجاد باور های درست در جهت دستیابی به موفقیت ها خواهد بود.
3هفته سوم: مشتری یابی ارگانیگ
برای استارت بیزینس خود نیاز دارید که با کمترین هزینه، برای آژانس خود مشتری بگیرید. در این هفته روش های مشتری یابی ارگایک یا رایگان را برایتان باز خواهیم کرد تا بتوانید اولین مشتری تان را بصورت رایگان بگیرید
4هفته چهارم: فروش، مذاکره و قرارداد
بعد از مشتری یابی، شما باید افرادی که علاقمند به خدماتتان هستند را به خریدار تبدیل کنید. در این هفته در رابطه با تجارب و صحیح و خطاهایی که در طول مسیر انجام دادیم با شما صحبت کنیم تا از این تجارب استفاده کنید و قرار داد های خود را با سود عالی، ببندید.
5هفته پنجم: کمپین های مشتری یابی
بعد از اینکه بصورت اورگانیک و با کمترین هزینه، مشتری برای آژانس خود گرفتید، فرصت آن می رسد که از درآمدی که بدست آوردید، در کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید و بتوانید کاری کنید که پولتان، برایتان پول بیشتری خلق کند
6هفته ششم: سیستم ارائه خدمات
در کنار سیستم مشتری یابی (سیستمی که در هفته 5 فرا می گیرید)، نیاز به ساخت یک سیستم ارائه خدمات هم دارید، سیستمی که به شما کمک میکند بتوانید خدمات خود را سریع تر، حرفه ای تر و پر ثمر تر ارائه دهید.
7هفته هفتم: سیستم سازی و اتوماسیون
در نهایت، مقصد ما در آژانس هوشمند، مقصدی است که بتوانیم یک سیستمی را بسازیم که خودمان در آن کمتر درگیر هستیم و کارها بصورت اتوماتیک جلو می رود و آژانس ما میتواند به درآمد های بالای 100 میلیون تومان هم برسد
 

قیمت دوره با تمامی هدایای بالا :

5.997.000 تومان
گارانتی بازگشت وجه

“در هـر صـورت، اگـر شـما تـا 48 ساعت بعد از ثبت نام و 48 ساعت بعد از اتمام دوره آژانس هوشمند احـساس کردید که این دوره نمی تـوانـد بـرای شـما مفید بـاشـد و بـه شـما کمک کند تـا بـه درآمـد بـرسید می تـوانید بـه مـا اعـلام کنید و کل هـزینه پرداختی شما بدون هیچ سوالی از شما عودت شود. “

علی سیاه کلاه

نحوه ثبت نام در دوره:


1- پیش ثبت نام در دوره با پرداخت 199 تومان
2- رزرو جلسه استراتژی (هدف این جلسه بررسی وضعیت فعلی و اهداف شماست و اینکه آیا دوره آژانس هوشمند می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر)
3- در صورت تایید می توانید باقی مبلغ را واریز کنید و در غیر این صورت، مبلغ 199 به شما عودت داده خواهد شد