ویدئو وبینار پشت پرده جذب پروژه های میلیونیبه دلیل اختلالات صدا در وبینار برگزار شده، سانس دهم (سال گذشته) را برایتان قرار داده ایم. توجه داشته باشید که قیمت عنوان شده در ویدئو مربوط به سال گذشته می باشد.

راهنمای قدم به قدم راه اندازی آژانس هوشمند و دستیابی به درآمد چند ده میلیونی در ماه.

تمام نکاتی که برای رسیدن به درآمد های عالی با آژانس لازم دارید را با این دوره در قالب 7 هفته محتوای ویدیویی در بیش از 50 جلسه یاد خواهید گرفت.


تبصره ثبت نام:

شما با پرداخت 997 هزار تومان، به بخش اول دوره آژانس هوشمند (شامل 8 ویدئو) دسترسی خواهید داشت و علاوه بر آن یک جلسه مشاوره نقشه راه به ارزش 5 میلیون تومان دریافت خواهد کرد .


بعد از پرداخت، یک هفته زمان دارید تا از تخفیف ویژه جهت ثبت نام در کل دوره برخوردار باشید و بجای مبلغ 4.997.000 تومان، تنها با مبلغ 3.497.000 تومان، در این دوره شرکت کنید


این دوره شامل چه مواردی است؟

 

 • 7 هفته محتوای ویدئویی (بیش از 50 جلسه ویدئو آموزشی)

  هر هفته معادل یک بخش خواهد بود. و در هر بخش بین ۴ تا ۶ ویدئو خواهیم داشت.

 • جلسات ویدئویی قابل دانلود

  با یک بار دانلود کردن محتوا، دیگر نیازی ندارید که محتوا را بار دیگر بصورت آنلاین ببینید.

 • چک لیست های عملیاتی

  علاوه بر محتوای اصلی جلسات، برای هر جلسه چک لیست های عملیاتی داریم که شما کاملا بدانید بعد از هر جلسه چه کاری را باید انجام دهید.

 • هدایایی رد نشدنی

  با شرکت در این دوره، هدایای زیر را بصورت رایگان خواهید داشت:


 
 
 • هدایای ویژه

  در صورت ثبت نام، هدایای زیر را هم دریافت خواهید کرد :

 
 

تقویم محتوایی دوره:

 

 
1هفته اول: نیج و آفر آژانس هوشمند
در هفته اول در رابطه با بازار هدف و پیشنهاد شما برای بازار هدف تان صحبت خواهیم کرد. اینکه چطور یک بازار هدف مناسب پیدا کنیم و به آنها پیشنهاد های رد نشدنی ارائه دهیم.
2هفته دوم: تبدیل شدن به فرد جدید
اگر شما کار هایی را که قبلا انجام می دادید را دوباره انجام دهید، نتایجی میگیرید که قبلا می گرفتید. پس برای اینکه بتوانید به درآمد های بالای 20 میلیون تومانی هم برسید، بایستی یک سری تغییر در خود ایجاد کنید. تمرکز این هفته روی تغییر باور ها و ایجاد باور های درست در جهت دستیابی به موفقیت ها خواهد بود.
3هفته سوم: مشتری یابی ارگانیگ
برای استارت بیزینس خود نیاز دارید که با کمترین هزینه، برای آژانس خود مشتری بگیرید. در این هفته روش های مشتری یابی ارگایک یا رایگان را برایتان باز خواهیم کرد تا بتوانید اولین مشتری تان را بصورت رایگان بگیرید
4هفته چهارم: فروش، مذاکره و قرارداد
بعد از مشتری یابی، شما باید افرادی که علاقمند به خدماتتان هستند را به خریدار تبدیل کنید. در این هفته در رابطه با تجارب و صحیح و خطاهایی که در طول مسیر انجام دادیم با شما صحبت کنیم تا از این تجارب استفاده کنید و قرار داد های خود را با سود عالی، ببندید.
5هفته پنجم: کمپین های مشتری یابی
بعد از اینکه بصورت اورگانیک و با کمترین هزینه، مشتری برای آژانس خود گرفتید، فرصت آن می رسد که از درآمدی که بدست آوردید، در کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید و بتوانید کاری کنید که پولتان، برایتان پول بیشتری خلق کند
6هفته ششم: سیستم ارائه خدمات
در کنار سیستم مشتری یابی (سیستمی که در هفته 5 فرا می گیرید)، نیاز به ساخت یک سیستم ارائه خدمات هم دارید، سیستمی که به شما کمک میکند بتوانید خدمات خود را سریع تر، حرفه ای تر و پر ثمر تر ارائه دهید.
7هفته هفتم: سیستم سازی و اتوماسیون
در نهایت، مقصد ما در آژانس هوشمند، مقصدی است که بتوانیم یک سیستمی را بسازیم که خودمان در آن کمتر درگیر هستیم و کارها بصورت اتوماتیک جلو می رود و آژانس ما میتواند به درآمد های بالای 100 میلیون تومان هم برسد
 

قیمت دوره با تمامی هدایای بالا :

4.997.000 تومان
3.497.000 تومان

توجه داشته باشید این قیمت برای وبینار آینده، شامل افزایش قیمت خواهد بود!


پس اگر قصد شرکت در دوره را دارید، امروز زمان مناسبی می باشد 
 

 
 

 
 

رضا اسکندری - آژانس برنامه نویسی


واقعا دوره ای هست که میتونه شما رو از مسیر فریلنسری و اینکه همش نگران پروژه و پول و... باشین، به مسیر کارآفرینی و ساخت یک آژانس خدماتی هدایت کنه و باعث بشه یه سیستم حرفه ای برای خودتون بسازین.

داود حاجی حسنی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


دوره آژانس هوشمند دوره‌ای است که به در هر کسب و کاری چه کسب و کارهای جدید و نو پا و یا کسب و کارهای قدیمی که خودشون رو می‌خواهند به روز کنند و مطابق روش های نوین بازاریابی ، فروش داشته باشند موثر می‌باشد و استاد سیاه کلاه با ارائه دانش و تجربیات خود راه‌گشای دوستان می‌تواند باشد.

آقای آریان رحیمی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


اگه دوست دارید با حداقل هزینه ممکن یه کسب و کار پولساز بلند مدت راه‌اندازی کنید، شک نکنید بهترین دوره آژانس هوشمنده. محتوای غنی، توضیحات صادقانه و جامع آقای سیاه کلاه، جلسات کوچینگ عالی، پشتیبانی دلسوزانه و همراهی با شرکت کنندگان این دوره در گروه از ویژگی های بی نظیر این دوره هست. اوایل برای شرکت در دوره تردید داشتم، ولی بعد از شرکت و تماشای ویدیوها دیدم که یکی از بهترین دوره هایی بود که شرکت کردم. ممنونم از آقای سیاه کلاه و تیم خوبشون.

سرکار خانم فاطمه آلبوغبیش - آژانس عکاسی و تیزر


دوره عملی و خوبیه و برای کسایی مثل من که هنر خوندن و راحت نمیتونن وارد بازار کار بشن به خاطر اینکه ما فکر میکنیم هنر فردیت و باید تنهایی کارا رو پیش ببریم و به شدت آدم های آرامان گرایی هستیم خیلی خیلی مفیده،به شدت پیشنهاد میکنم.باتشکر

صادق سامانی - آژانس طراحی گرافیک


بدون شک دوره آژانس هوشمند ، کاربردی ترین دوره ای بوده که شرکت کردم و به عقیده ام ارزش دوره چندین برابر شهریه دوره بود و از استاد و تیمشون به شدت سپاس گذارم.

آقای امیر علیزاده - آژانس طراحی سایت


این دوره در یک کلام : عالی است . در واقع همه مهارت هایی که برای راه اندازی یک آژانس و مهم تر از همه داشتن یک ذهنیت درست لازم دارید را میتوانید در این دوره پیدا کنید . این دوره واقعا پتانسیل این را دارد که زندگی شما را عوض کند . بهترین نکته این دوره این است که همه مطالب گفته شده مطالبی تجربی و عملیاتی است و آقای سیاه کلاه از گفتن هرگونه تئوری در این دوره پرهیز کرده است .

آقای حسن امیری - آژانس تولید محتوا


محتوا و نحوه ارایه در این دوره بسیار حرفه‌ای و عالی بود و اگر کسی بتونه کل موارد رو اجرا کنه قطعا یک جامپ اساسی در بیزینس خودش خواهد داشت مخصوصا کسانی که از قبل مهارتی هم داشته باشند. آرزوی سلامتی دارم برای استاد سیاه کلاه و مجموعه بسیار خوبشون.گارانتی بازگشت وجه

“در هـر صـورت، اگـر شـما تـا 48 ساعت بعد از اتمام دوره آژانس هوشمند احـساس کردید که این دوره نمی تـوانـد بـرای شـما مفید بـاشـد و بـه شـما کمک کند تـا بـه درآمـد بـرسید می تـوانید بـه مـا اعـلام کنید و کل هـزینه پرداختی شما بدون هیچ سوالی از شما عودت شود. “

علی سیاه کلاه