ثبت نام در دوره منتورینگ هوشمندراهنمای قدم به قدم راه اندازی کسب و کار آموزشی هوشمند و دستیابی به درآمد چند صد میلیونی در ماه.

تمام نکاتی که برای رسیدن به درآمد های عالی با کسب و کار آموزشی لازم دارید را با این دوره در قالب 9 هفته محتوای ویدیویی در بیش از 40 جلسه یاد خواهید گرفت.
این دوره شامل چه مواردی است؟

 

 • 9 هفته محتوای ویدئویی (بیش از 40 جلسه ویدئو آموزشی)

  هر هفته معادل یک بخش خواهد بود. و در هر بخش بین ۴ تا ۶ ویدئو خواهیم داشت.

 • جلسات ویدئویی قابل دانلود

  با یک بار دانلود کردن محتوا، دیگر نیازی ندارید که محتوا را بار دیگر بصورت آنلاین ببینید.

 • چک لیست و کاربرگ های عملیاتی

  علاوه بر محتوای اصلی جلسات، برای هر جلسه چک لیست و کاربرگ های عملیاتی داریم که شما کاملا بدانید بعد از هر جلسه چه کاری را باید انجام دهید.

 • هدایایی رد نشدنی

  با شرکت در این دوره، هدایای زیر را بصورت رایگان خواهید داشت:


 
 
 • هدایای ویژه

  در صورت ثبت نام، هدایای زیر را هم دریافت خواهید کرد :


تقویم محتوایی دوره:

 

 
1هفته اول: مقدمه و پایه های بیزنس
در هفته اول در رابطه با پایه های کسب و کار آموزشی کاملا آشنا خواهید شد.
2هفته دوم: طراحی پیشنهاد میلیاردی
مهم ترین قسمت یک کسب و کار آموزشی، طراحی یک پیشنهاد است. پیشنهادی که وقتی مخاطبین به آن بر میخورند، نتوانند پاسخ رد به آن دهند.
3هفته سوم: طراحی فانل (قیف) فروش
برای اینکه بتوانید یک مسیر مشتری (costumer journey) خوب بسازید، لازم است با چندین قیف آشناییت داشته باشید و بهترین آن را برای کسب و کارتان انتخاب کنید.
4هفته چهارم: اول فروش، بعد ساخت
برای موفقیت در یک بیزنس آموزشی، می بایست ابتدا مخاطبین تان را بشناسید، نیازشان را در بیارید، سپس به آنها بفروشید، نه اینکه یک دوره آموزشی بسازید، سپس به دنبال مشتری ایده آل خود باشید
5هفته پنجم: تولید دوره و سیستم ارائه
تمام نکاتی که جهت تولید دوره و سیستم ارائه نیاز خواهید داشت را در این هفته باز خواهیم کرد
6هفته ششم: ساخت سیستم ترافیک هوشمند
شما اگر بهترین دوره دنیا را هم داشته باشید، اگر درست بازاریابی نکنید، هیچ کس دوره شما را نخواهد خرید. در این هفته، ما شما را افزایش مخاطبین تان آشنا خواهیم کرد و به شما آموزش خواهیم داد چطور یک سیستم افزایش ترافیک بسازید.
7هفته هفتم: فانل (قیف) فروش همیشه سبز
ایده آل ترین وضعیت در یک کسب و کار آموزشی آن است که سیستمی داشته باشید که به کمک آن، منبع درآمد غیر فعال باورنکردنی داشته باشید.
8هفته هشتم: تیم طلایی آکادمی منتورینگ
حال نوبت به آن رسیده که یک تیم کار بلد برای کسب و کار آموزشی تان داشته باشید... کسانی که تمام سوالات شما را می توانند پاسخ دهند و به شما کمک کنند تا بیزنس آموزشی تان رشد کنند.
9هفته نهم: رشد بیزنس منتورینگ
حالا که یک تیم کاربلد دارید، نوبت رشد بیزنس آموزشی شماست؛ در این هفته در مورد رشد بیزنس و استراتژی های آن با شما صحبت خواهیم کرد.
 

قیمت دوره با تمامی هدایای بالا :

19.997.000 تومان 


 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 


گارانتی بازگشت وجه

“اگر شما به تمامی نکات ارائه شده در دوره عمل کنید و با یک معجزه نتوانید معادل مبلغ پرداختی خود درآمد کسب کنید، پس از بررسی و چک کردن فعالیت های شما در صورت انجام تمامی چک لیست ها، کل مبلغ پرداختی شما را عودت می دهم. “

علی سیاه کلاه