ثبت نام در دوره آژانس افزایش فروشدوره افزایش فروش

راهنمای قدم به قدم راه اندازی آژانس افزایش فروش و دستیابی به درآمد چند ده میلیونی در ماه.

تمام نکاتی که برای رسیدن به درآمد های عالی با آژانس افزایش فروش لازم دارید را با این دوره در قالب 4 هفته محتوای ویدیویی در بیش از 20 جلسه یاد خواهید گرفت.
این دوره شامل چه مواردی است؟

 

 • 4 هفته محتوای ویدئویی (بیش از 20 جلسه ویدئو آموزشی)

  هر هفته معادل یک بخش خواهد بود. و در هر بخش بین ۴ تا ۶ ویدئو خواهیم داشت.

 • جلسات ویدئویی قابل دانلود

  با یک بار دانلود کردن محتوا، دیگر نیازی ندارید که محتوا را بار دیگر بصورت آنلاین ببینید.

 • چک لیست های عملیاتی

  علاوه بر محتوای اصلی جلسات، برای هر جلسه چک لیست های عملیاتی داریم که شما کاملا بدانید بعد از هر جلسه چه کاری را باید انجام دهید.

 • هدایایی رد نشدنی

  با شرکت در این دوره، هدایای زیر را بصورت رایگان خواهید داشت:


 
 
 • هدایای ویژه

  در صورت ثبت نام، هدایای زیر را هم دریافت خواهید کرد :
مینی دوره بهترین سال

در این مینی دوره یاد خواهید گرفت چطور با برنامه ریزی اصولی، به اهداف خود، رنگ واقعیت ببخشید.


399/000 تومان

کاملا رایگان !

توصیه های حقوقی

در این جلسه تمام توصیه های حقوقی که برای آژانس تان نیاز دارید را توسط یک وکیل پایه یک دادگستری، باز کردیم.


500/000 تومان

کاملا رایگان !

 
 

تقویم محتوایی دوره:

 

 
1هفته اول: پایه های آژانس
در هفته اول در رابطه با بازار هدف و پیشنهاد شما برای بازار هدف تان صحبت خواهیم کرد. اینکه چطور یک بازار هدف مناسب پیدا کنیم و به آنها خدمات و راهکار هایمان را جوری ارائه دهیم، که نتوانند رد کنند.
2هفته دوم: روش های ارائه خدمات
برای اینکه شما بتوانید خدماتی را به مشتریان ارائه دهید، نیاز دارید که دید کلی نسبت به روش های ارائه خدمات مثل: اینستاگرام، سایت، سئو و اکو سیستم فروش و... داشته باشید که در این هفته این موارد را پوشش خواهیم داد.
3هفته سوم: مشتری یابی ارگانیگ
برای استارت بیزینس خود نیاز دارید که با کمترین هزینه، برای آژانس خود مشتری بگیرید. در این هفته روش های مشتری یابی ارگایک یا رایگان را برایتان باز خواهیم کرد تا بتوانید اولین مشتری تان را بصورت رایگان بگیرید
4هفته چهارم: فروش، مذاکره و قرارداد
بعد از مشتری یابی، شما باید افرادی که علاقمند به خدماتتان هستند را به خریدار تبدیل کنید. در این هفته در رابطه با تجارب و صحیح و خطاهایی که در طول مسیر انجام دادیم با شما صحبت کنیم تا از این تجارب استفاده کنید و قرار داد های خود را با سود عالی، ببندید.
 

قیمت دوره با تمامی هدایای بالا :

3.997.000 تومان
1.997.000 تومان

 
 


 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

رضا اسکندری - آژانس برنامه نویسی


واقعا دوره ای هست که میتونه شما رو از مسیر فریلنسری و اینکه همش نگران پروژه و پول و... باشین، به مسیر کارآفرینی و ساخت یک آژانس خدماتی هدایت کنه و باعث بشه یه سیستم حرفه ای برای خودتون بسازین.

داود حاجی حسنی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


دوره آژانس هوشمند دوره‌ای است که به در هر کسب و کاری چه کسب و کارهای جدید و نو پا و یا کسب و کارهای قدیمی که خودشون رو می‌خواهند به روز کنند و مطابق روش های نوین بازاریابی ، فروش داشته باشند موثر می‌باشد و استاد سیاه کلاه با ارائه دانش و تجربیات خود راه‌گشای دوستان می‌تواند باشد.

آقای آریان رحیمی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


اگه دوست دارید با حداقل هزینه ممکن یه کسب و کار پولساز بلند مدت راه‌اندازی کنید، شک نکنید بهترین دوره آژانس هوشمنده. محتوای غنی، توضیحات صادقانه و جامع آقای سیاه کلاه، جلسات کوچینگ عالی، پشتیبانی دلسوزانه و همراهی با شرکت کنندگان این دوره در گروه از ویژگی های بی نظیر این دوره هست. اوایل برای شرکت در دوره تردید داشتم، ولی بعد از شرکت و تماشای ویدیوها دیدم که یکی از بهترین دوره هایی بود که شرکت کردم. ممنونم از آقای سیاه کلاه و تیم خوبشون.

سرکار خانم فاطمه آلبوغبیش - آژانس عکاسی و تیزر


دوره عملی و خوبیه و برای کسایی مثل من که هنر خوندن و راحت نمیتونن وارد بازار کار بشن به خاطر اینکه ما فکر میکنیم هنر فردیت و باید تنهایی کارا رو پیش ببریم و به شدت آدم های آرامان گرایی هستیم خیلی خیلی مفیده،به شدت پیشنهاد میکنم.باتشکر

صادق سامانی - آژانس طراحی گرافیک


بدون شک دوره آژانس هوشمند ، کاربردی ترین دوره ای بوده که شرکت کردم و به عقیده ام ارزش دوره چندین برابر شهریه دوره بود و از استاد و تیمشون به شدت سپاس گذارم.

آقای امیر علیزاده - آژانس طراحی سایت


این دوره در یک کلام : عالی است . در واقع همه مهارت هایی که برای راه اندازی یک آژانس و مهم تر از همه داشتن یک ذهنیت درست لازم دارید را میتوانید در این دوره پیدا کنید . این دوره واقعا پتانسیل این را دارد که زندگی شما را عوض کند . بهترین نکته این دوره این است که همه مطالب گفته شده مطالبی تجربی و عملیاتی است و آقای سیاه کلاه از گفتن هرگونه تئوری در این دوره پرهیز کرده است .

آقای حسن امیری - آژانس تولید محتوا


محتوا و نحوه ارایه در این دوره بسیار حرفه‌ای و عالی بود و اگر کسی بتونه کل موارد رو اجرا کنه قطعا یک جامپ اساسی در بیزینس خودش خواهد داشت مخصوصا کسانی که از قبل مهارتی هم داشته باشند. آرزوی سلامتی دارم برای استاد سیاه کلاه و مجموعه بسیار خوبشون.

گارانتی بازگشت وجه

“در هـر صـورت، اگـر شـما تـا 7 روز بعد از ثبت نام در دوره آژانس افزایش فروش احـساس کردید که این دوره نمی تـوانـد بـرای شـما مفید بـاشـد و بـه شـما کمک کند تـا بـه درآمـد بـرسید می تـوانید بـه مـا اعـلام کنید و کل هـزینه پرداختی شما بدون هیچ سوالی از شما عودت شود. “

علی سیاه کلاه