ویدیو تحلیل امتیاز 1000 تا 2000

اگر قصد ورود به مسیر فریلنسینگ دلاری رو داری درخواست مشاوره بده تا مشاورین مجموعه جهت راهنمایی باهات ارتباط بگیرن.

ثبت درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی(ضروری)
از اعداد انگلیسی استفاده نمایید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره دوره فریلنسینگ دلاری

دوره فریلنسینگ دلاری راه‌حل‌های شخصی‌سازی شده را ارائه می‌دهد و تضمین می‌کند که هرکس مطابق مسیر خود در مسیر کسب درآمد ارزی هدایت شود. محتوای دوره به هیچ عنوان تئوری نیست و مستقیماً از دل تجربیات آقای سیاه‌کلاه و تیم حرفه‌ای او می‌آید. به تیم ما بپیوندید و اولین گام خود را به کسب‌وکاری جهانی بردارید.

با تهیه این پکیج، علاوه بر دوره فریلنسری دلاری در مسیر کسب درآمد دلاری مشورت می‌گیرید و راهنمایی می‌شوید.

اهداف دوره فریلنسینگ دلاری:

✅ توانمندسازی افراد در جهت گرفتن پروژه‌های بین‌المللی و کسب درآمد دلاری؛

✅ آموزش ساخت پورتفولیوی حرفه‌ای، به منظور نشان‌دادن نمونه‌کارها و جلب اعتماد مشتریان جهانی؛

✅ کمک به افراد در جهت شناخت و استفاده از مناسب‌ترین کانال‌های انتقال پول برای کسب درآمد دلاری؛

✅ آموزش استفاده از مناسب‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای مشتری‌یابی بین‌المللی و کسب درآمد دلاری؛

✅ آموزش بهینه‌سازی حساب‌های‌‌ کاربری شبکه‌های اجتماعی به هدف کسب پروژه‌ و جلب اعتماد مشتریان خارجی؛

✅ آموزش مهارت‌های ارتباطی، مذاکره، فروش و عقد قرارداد با مشتریان بین‌المللی؛

هدایای دوره «فریلنسینگ دلاری»

گارانتی دلگرمی ۴۸ ساعته

پس از ثبت نام و دریافت دسترسی به دوره، نهایتا تا ۴۸ ساعت وقت دارید که از گارانتی دلگرمی استفاده کنید. در این ۴۸ ساعت می‌توانید ببینید که محتوای دوره مناسب شما هست یا نه. اگر مناسب نبود به پشتیبانی پیام دهید و درخواست کامل عودت وجه را داشته باشید.

گارانتی موفقیت دوره

فقط کافیست بلافاصله بعد از ثبت نام و دسترسی به دوره، به پشتیبانی درخواست دهید تا قرارداد گارانتی را برای شما ارسال و فعال کند. اگر طبق مراحل دوره پیش رفتید، به مفاد قرارداد پایبند بودید اما نتیجه‌ای نگرفتید، می‌توانید با ارائه مدارک لازم به آکادمی و پشتیبانی کل وجه ثبت نام را پس بگیرید.‌

معرفی حساب پی‌پال برای نقدکردن درآمد دلاری

تیم تحقیق‌ و توسعه آکادمی سیاه‌کلاه همیشه به‌دنبال معرفی خدماتی است که فریلنسرها بتوانند از آن برای نقد کردن درآمد دلاری استفاده کنند. ما مجموعه‌‌های قانونی و معتبری را به شما معرفی می‌کنیم که از طریق حساب پی‌پال آن‌ها بتوانید، درآمدتان را نقد کنید، احتیاجی به بازکردن حساب خارجی و دغدغه مالیاتی نداشته‌باشید و به راحتی بتوانید با مشتریان بین‌المللی کار کنید.

دوره لینکدین دلاری

لینکدین شبکه اجتماعی متخصصان و صاحبان کسب‌وکار است. در دوره لینکدین دلاری یاد می‌گیرید چطور از نقطه صفر یک حساب کاربری حرفه‌ای داشته باشید، مشتریان بالقوه را پیدا کنید، با آن‌ها مذاکره کنید و پروژه‌های باکیفیت بین‌المللی بگیرید به شکلی که درآمد بسیار بیشتری از سایت‌های فریلنسری کسب کنید.

دوره تدوین دلاری

اگه به حوزه تدوین علاقمند هستید و یا دنبال یک مهارت پولساز بین المللی برای شروع کار هستید، این دوره به شما صفر تا صد تدوین با رویکرد بین المللی را آموزش می دهد.

دوره مکالمه زبان انگلیسی

با استفاده از این دوره زبان می‌توانید سطح مکالمه انگلیسی خود را بالا ببرید، واژگان بسیار بیشتری یاد بگیرید و از گرامر به شکل حرفه‌ای‌تر استفاده کنید.

مشتری یابی در ایران

بیشتر افراد بدون مهارت و فریلنسرهای تازه‌کار ترجیح می‌دهند یا لازم دارند که قبل از اینکه به مسیر کسب‌ درآمد دلاری پا بگذارند، برای تجربه بیشتر به مدت خیلی کوتاه از مشتریان ایرانی پروژه بگیرند. دوره مشتری‌یابی در ایران به شما یاد می‌دهد چطور به شکل حرفه‌ای در ایران مشتری پیدا کنید، پروژه‌های بهتری بگیرید و درآمد بیشتری به‌دست بیاورید.

دوره ورد‌پرس دلاری

افرادی که مهارت مناسب برای ارائه به مشتریان خارجی را ندارند و می‌خواهند یک مهارت پول‌ساز و زودبازده را یاد بگیرند می‌توانند روی وردپرس سرمایه‌گذاری کنند. با این مهارت می‌توانید طراحی سایت وردپرسی را از 0 تا 100 یاد بگیرید و در مدت زمان کوتاه وارد بازار جهانی و کسب درآمد دلاری شوید.

مزایای فریلنسینگ دلاری

پیش ثبت نام

فریلنسینگ دلاری

ثبت درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی(ضروری)
از اعداد انگلیسی استفاده نمایید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جهت مشاوره فرم را پر کنید

ثبت درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی(ضروری)
از اعداد انگلیسی استفاده نمایید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .