مینی دوره دستیابی

در این قسمت مینی دوره یاد خواهیم گرفت چگونه برای خودمان هدف بگذاریم، چطور برنامه ریزی کنیم و در راستای تحقق این اهداف گام برداریم.

برای رسیدن به اهداف، ابتدا باید بدانید که در چه مسیری حرکت کنید و با کمک یک نقشه راه، برای خود برنامه بریزید در ادامه، با اعمال درست، خروجی مطلوبتان را بدست آورید، در این ویدئو این موارد را باز می کنیم:

در مسیر دستیابی به اهداف، شناخت و مرور گذشته، امری اجتناب ناپذیر است، بایستی گذشته خودمان را حتما مرور کنیم تا از آنها درس بگیریم که در نهایت بتوانیم آینده بهتری را برای خودمان رقم بزنیم.

خیلی اوقات پیش می آید که ما هدفی انتخاب کرده ایم و برای تحقق آن کلی برنامه ریزی و عمل کرده ایم، ولی وقتی به هدف می رسیم سرخورده می شویم... چرا که هدف اشتباهی را انتخاب کرده بودیم.

یکی از بهترین روش های برنامه ریزی، استفاده از برنامه ریزی 12 هفتگی می باشد، این نوع برنامه ریزی از این جهت بهترین نوع برنامه ریزی است که نه مثل برنامه های سالانه خیلی دور است و نه مثل برنامه های هفتگی، خیلی نزدیک.

اگر شما خیلی خوب هم برنامه بریزید و هدف خوبی هم انتخاب کرده باشید، بدون عملگرایی، به موفقیت نخواهید رسید... حال پرسش اینجاست: چطور عمل کنیم که به خروجی مورد نظرمان برسیم؟

اینکه شما که تا بدین جا مطالب مینی دوره را دنبال کردید، نشان می دهد که چقدر مصمم هستید تا به اهدافتان برسید. خیلی از افراد، شجاعت این کار را ندارند و از این جهت به شما تبریک می گویم. در این قسمت در رابطه با قدم بعدی با شما صحبتی دارم:

محتوای درس هشتم به زودی در سایت قرار می گیرد. بلافاصله بعداز قرار دادن محتوا، از طریق ایمیل، شما را مطلع خواهیم کرد
Course - Web SquareArtboard 1 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.