ثبت نام شما نهایی شد، ولی...

شما با ثبت نام در این وبینار نشون دادید که چقدر علاقمند هستید به درآمد های بالا برسید… و از آن مهم تر اینکه حاضرید برای دستیابی به درآمدهای بالا اصولی عمل کنید و آموزش ببینید.

اما در این دنیایی که پر از اطلاعات است، پیدا کردن ابزار درستی که بتواند شما را به این درآمد ها برساند بسیار سخت شده است.

جعبه ابزار فریلنسری

یک فریلنسر موفق، فریلنسری است که بتواند پروژه های با کیفیت را از آن خود کند و آن را با بالاترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهد.

یک فریلنسر موفق، فریلنسری است که بتواند پروژه های با کیفیت را از آن خود کند و آن را با بالاترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهد.

این دوره شامل بیش از ۹۰ دقیقه آموزش در قالب ۱۲ فایل ویدئویی می باشد. 

درس اول: مسیر فریلنسری

درس دوم: اشتباه مهلک فریلنسری ۱

درس سوم: اشتباه مهلک فریلنسری ۲

درس چهارم: اشتباه مهلک فریلنسری ۳

درس پنجم: نقشه راه فریلنسری هوشمند

درس ششم: از خدمات به پیشنهاد

درس هفتم: سیستم مشتری یابی

درس هشتم: ایجاد صف مشتریان

درس نهم: فریلنسر جهانی و درآمد دلاری $$

درس دهم: سیستم ارائه خدمات

درس یازدهم:  برنامه عملیاتی ۲۱ روزه

درس دوازدهم: هدیه سوپرایز

من اولین بار در حال قدم زدن بودم که این دوره رو گوش دادم و متوجه شدم کجای راهم رو اشتباه رفتم و باید چیکار کنم تا دوباره به اون مشکل نخورم. خیلی خوب بود این دوره آقای سیاه کلاه!
علی جعفری

اگر شما برای هر کدام از بخش های دوره، یک کتاب مطالعه کنید (البته اگر همچین کتابی را بتوانید پیدا کنید!)، علاوه بر اینکه باستی هزینه خیلی بیشتری را پرداخت کنید، باید زمان بیشتری  هم صرف مطالعه کنید. اما از آنجایی که در این وبینار ثبت نام کردید و قصد دارید خیلی سریعتر به درآمدهای عالی برسید، ما تمام مواردی که نیاز دارید تا با ذهنیت صحیح، وارد مسیر فریلنسری شوید و یا درآمد خود را از طریق فریلنسینگ هوشمند، افزایش دهید را در قالب این جعبه ابزار آماده برایتان محیا کردیم. آن هم تنها با پرداخت ۷۹ هزار تومان!

پس این فرصت را از دست ندهید و از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. جعبه ابزار را تهیه کرده و خودتان را آماده وبینار پیش رو کنید.

Show Order Summary
تومان۷۹,۰۰۰
Product Subtotal
جعبه ابزار فریلنسری
  × 1
تومان۷۹,۰۰۰
Subtotal تومان۷۹,۰۰۰
Total تومان۷۹,۰۰۰

Customer information

جزئیات پرداخت

Payment

  • پرداخت امن به وسیله کلیه کارت های عضو شتاب از طریق درگاه زرین پال

سفارش شما

محصول قیمت کل
جعبه ابزار فریلنسری
  × 1
تومان۷۹,۰۰۰
قیمت کل تومان۷۹,۰۰۰
مجموع تومان۷۹,۰۰۰

چنانچه در خرید “جعبه ابزار فریلنسری” به مشکل خوردید، می توانید از طریق واتساپ با پشتیبانی در تماس باشید و خریدتان را نهایی کنید
۰۹۰۳۸۴۳۲۴۴۴

پیام مستقیم به واتساپ پشتیبانی