ویدیو تحلیل امتیاز 2000 تا 3000

بیشتر افراد بدون مهارت و فریلنسرهای تازه‌کار ترجیح می‌دهند یا لازم دارند که قبل از اینکه به مسیر کسب‌ درآمد دلاری پا بگذارند، برای تجربه بیشتر به مدت خیلی کوتاه از مشتریان ایرانی پروژه بگیرند. در دوره مشتری‌یابی در ایران شما یاد میگیرید با مهارت های وردپرس دلاری و پریمیر دلاری چطور به شکل حرفه‌ای در ایران مشتری پیدا کنید، پروژه‌های بهتری بگیرید و درآمد بیشتری به‌دست بیاورید.

درباره دوره فریلنسر هوشمند

شما برای شروع با مهارتی که توی این دوره یاد می‌گیرید در ایران مشتری یابی می کنید. با توجه به نیاز شما مشاورین ما کمکتون می‌کنند مهارت موردنظر را انتخاب کنید و آموزش ببینید.قدم بعدی یادگیری مشتری‌یابی هست که صفر تا صد آموزش این مسیر رو باهم جلو می‌بریم.

✅ توانمندسازی افراد در جهت گرفتن پروژه‌های ایرانی و کسب درآمد؛

✅ آموزش استفاده از مناسب‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای مشتری‌یابی و کسب درآمد؛

✅ آموزش بهینه‌سازی حساب‌های‌‌ کاربری شبکه‌های اجتماعی به هدف کسب پروژه‌ و جلب اعتماد مشتریان؛

✅ آموزش مهارت‌های ارتباطی، مذاکره، فروش و عقد قرارداد با مشتریان؛

skill-level--advanced

مهارت هایی که در اینجا یاد میگیری

وردپرس

افرادی که مهارت مناسب برای ارائه به مشتریان را ندارند و می‌خواهند یک مهارت پول‌ساز و زودبازده را یاد بگیرند می‌توانند روی وردپرس سرمایه‌گذاری کنند. با این مهارت می‌توانید طراحی سایت وردپرسی را از 0 تا 100 یاد بگیرید و در مدت زمان کوتاه وارد بازار ایران و کسب درآمد کنند.

پریمیر

پریمیر به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین و پراستفاده‌ترین نرم‌افزارهای ویرایش ویدئو شناخته می‌شود که توسط کمپانی ادوبی به بازار ارائه شده است. دوره تدوین با پریمیر، به طور خاص برای افرادی طراحی شده است که قصد دارند با یادگیری مهارتی زودبازده و پرطرفدار، در ایران درآمد پایدار کسب کنند.

مشتری یابی در ایران

بیشتر افراد بدون مهارت و فریلنسرهای تازه‌کار ترجیح می‌دهند یا لازم دارند که قبل از اینکه به مسیر کسب‌ درآمد دلاری پا بگذارند، برای تجربه بیشتر به مدت خیلی کوتاه از مشتریان ایرانی پروژه بگیرند. دوره مشتری‌یابی در ایران به شما یاد می‌دهد چطور به شکل حرفه‌ای در ایران مشتری پیدا کنید، پروژه‌های بهتری بگیرید و درآمد بیشتری به‌دست بیاورید.

پیش ثبت نام

فریلنسر هوشمند

همین الان پیش ثبت نامت انجام بده