ثبت نام در دوره منتورینگ هوشمنددوره منتورینگ هوشمند

راهنمای قدم به قدم راه اندازی کسب و کار آموزشی هوشمند و دستیابی به درآمد چند صد میلیونی در ماه.

تمام نکاتی که برای رسیدن به درآمد های عالی با کسب و کار آموزشی لازم دارید را با این دوره در قالب 4 هفته محتوای ویدیویی در بیش از 20 جلسه یاد خواهید گرفت.


تبصره ثبت نام:

شما با پرداخت 497 هزار تومان، علاوه بر اینکه جلسه استراتژی شما با شخص آقای سیاه کلاه برگزار می شود، دسترسی به یک جلسه مسترمایند حضوری + جلسات کوچینگ اختصاصی با کوچ های حرفه ای را نیز خواهید داشت .
این دوره شامل چه مواردی است؟

 

 • 4 هفته محتوای ویدئویی (بیش از 20 جلسه ویدئو آموزشی)

  هر هفته معادل یک بخش خواهد بود. و در هر بخش بین ۴ تا ۶ ویدئو خواهیم داشت.

 • جلسات ویدئویی قابل دانلود

  با یک بار دانلود کردن محتوا، دیگر نیازی ندارید که محتوا را بار دیگر بصورت آنلاین ببینید.

 • چک لیست و کاربرگ های عملیاتی

  علاوه بر محتوای اصلی جلسات، برای هر جلسه چک لیست و کاربرگ های عملیاتی داریم که شما کاملا بدانید بعد از هر جلسه چه کاری را باید انجام دهید.

 • هدایایی رد نشدنی

  با شرکت در این دوره، هدایای زیر را بصورت رایگان خواهید داشت:


 
 
 • هدایای ویژه

  در صورت ثبت نام، هدایای زیر را هم دریافت خواهید کرد :


 
 

تقویم محتوایی دوره:

 

 
1هفته اول: مقدمه و پایه های بیزنس
در هفته اول در رابطه با پایه های کسب و کار آموزشی کاملا آشنا خواهید شد.
2هفته دوم: طراحی پیشنهاد میلیاردی
مهم ترین قسمت یک کسب و کار آموزشی، طراحی یک پیشنهاد است. پیشنهادی که وقتی مخاطبین به آن بر میخورند، نتوانند پاسخ رد به آن دهند.
3هفته سوم: طراحی فانل (قیف) فروش
برای اینکه بتوانید یک مسیر مشتری (costumer journey) خوب بسازید، لازم است با چندین قیف آشناییت داشته باشید و بهترین آن را برای کسب و کارتان انتخاب کنید.
4هفته چهارم: اول فروش، بعد ساخت
برای موفقیت در یک بیزنس آموزشی، می بایست ابتدا مخاطبین تان را بشناسید، نیازشان را در بیارید، سپس به آنها بفروشید، نه اینکه یک دوره آموزشی بسازید، سپس به دنبال مشتری ایده آل خود باشید
 

قیمت "کیت شروع" با تمامی هدایای بالا :

8.997.000 تومان
5.997.000 تومان (سه قسط 1.999.000)
4.997.000 تومان (پرداخت نقدی) 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

رضا اسکندری - آژانس برنامه نویسی


واقعا دوره ای هست که میتونه شما رو از مسیر فریلنسری و اینکه همش نگران پروژه و پول و... باشین، به مسیر کارآفرینی و ساخت یک آژانس خدماتی هدایت کنه و باعث بشه یه سیستم حرفه ای برای خودتون بسازین.

داود حاجی حسنی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


دوره آژانس هوشمند دوره‌ای است که به در هر کسب و کاری چه کسب و کارهای جدید و نو پا و یا کسب و کارهای قدیمی که خودشون رو می‌خواهند به روز کنند و مطابق روش های نوین بازاریابی ، فروش داشته باشند موثر می‌باشد و استاد سیاه کلاه با ارائه دانش و تجربیات خود راه‌گشای دوستان می‌تواند باشد.

آقای آریان رحیمی - آژانس دیجیتال مارکتینگ


اگه دوست دارید با حداقل هزینه ممکن یه کسب و کار پولساز بلند مدت راه‌اندازی کنید، شک نکنید بهترین دوره آژانس هوشمنده. محتوای غنی، توضیحات صادقانه و جامع آقای سیاه کلاه، جلسات کوچینگ عالی، پشتیبانی دلسوزانه و همراهی با شرکت کنندگان این دوره در گروه از ویژگی های بی نظیر این دوره هست. اوایل برای شرکت در دوره تردید داشتم، ولی بعد از شرکت و تماشای ویدیوها دیدم که یکی از بهترین دوره هایی بود که شرکت کردم. ممنونم از آقای سیاه کلاه و تیم خوبشون.

سرکار خانم فاطمه آلبوغبیش - آژانس عکاسی و تیزر


دوره عملی و خوبیه و برای کسایی مثل من که هنر خوندن و راحت نمیتونن وارد بازار کار بشن به خاطر اینکه ما فکر میکنیم هنر فردیت و باید تنهایی کارا رو پیش ببریم و به شدت آدم های آرامان گرایی هستیم خیلی خیلی مفیده،به شدت پیشنهاد میکنم.باتشکر

صادق سامانی - آژانس طراحی گرافیک


بدون شک دوره آژانس هوشمند ، کاربردی ترین دوره ای بوده که شرکت کردم و به عقیده ام ارزش دوره چندین برابر شهریه دوره بود و از استاد و تیمشون به شدت سپاس گذارم.

آقای امیر علیزاده - آژانس طراحی سایت


این دوره در یک کلام : عالی است . در واقع همه مهارت هایی که برای راه اندازی یک آژانس و مهم تر از همه داشتن یک ذهنیت درست لازم دارید را میتوانید در این دوره پیدا کنید . این دوره واقعا پتانسیل این را دارد که زندگی شما را عوض کند . بهترین نکته این دوره این است که همه مطالب گفته شده مطالبی تجربی و عملیاتی است و آقای سیاه کلاه از گفتن هرگونه تئوری در این دوره پرهیز کرده است .

آقای حسن امیری - آژانس تولید محتوا


محتوا و نحوه ارایه در این دوره بسیار حرفه‌ای و عالی بود و اگر کسی بتونه کل موارد رو اجرا کنه قطعا یک جامپ اساسی در بیزینس خودش خواهد داشت مخصوصا کسانی که از قبل مهارتی هم داشته باشند. آرزوی سلامتی دارم برای استاد سیاه کلاه و مجموعه بسیار خوبشون.

گارانتی بازگشت وجه

“اگر شما به تمامی نکات ارائه شده در دوره عمل کنید و با یک معجزه نتوانید معادل مبلغ پرداختی خود درآمد کسب کنید، پس از بررسی و چک کردن فعالیت های شما در صورت انجام تمامی چک لیست ها، کل مبلغ پرداختی شما را عودت می دهم. “

علی سیاه کلاه