ثبت نام شما نهایی شد، ولی...

شما با ثبت نام در این وبینار نشون دادید که چقدر علاقمند هستید به درآمد های بالا برسید… و از آن مهم تر اینکه حاضرید برای دستیابی به درآمدهای بالا اصولی عمل کنید و آموزش ببینید.

اما در این دنیایی که پر از اطلاعات است، پیدا کردن ابزار درستی که بتواند شما را به این درآمد ها برساند بسیار سخت شده است.

یکی از ابزار هایی که به شما کمک میکند تا بتوانید درآمد بالا تری را تجریه کنید، این است که پروژه های با کیفیتی جذب کنید و آنها را خیلی راحت، با هزینه معقول به انجام برسانید.

قیمت: 399.000 تومان

فقط همین یک بار: 99.000 تومان

جعبه ابزار فریلنسری

یک فریلنسر موفق، فریلنسری است که بتواند پروژه های با کیفیت را از آن خود کند و آن را با بالاترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهد.

یک فریلنسر موفق، فریلنسری است که بتواند پروژه های با کیفیت را از آن خود کند و آن را با بالاترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهد.

این دوره شامل بیش از 90 دقیقه آموزش در قالب 12 فایل ویدئویی می باشد. 

درس اول: مسیر فریلنسری

درس دوم: اشتباه مهلک فریلنسری 1

درس سوم: اشتباه مهلک فریلنسری 2

درس چهارم: اشتباه مهلک فریلنسری 3

درس پنجم: نقشه راه فریلنسری هوشمند

درس ششم: از خدمات به پیشنهاد

درس هفتم: سیستم مشتری یابی

درس هشتم: ایجاد صف مشتریان

درس نهم: فریلنسر جهانی و درآمد دلاری $$

درس دهم: سیستم ارائه خدمات

درس یازدهم:  برنامه عملیاتی ۲۱ روزه

درس دوازدهم: هدیه سوپرایز

نظرات دانشجویان از دوره های قبلی:

به خودم اومدم و دیدم کتاب رو تا آخر خوندم... انقدر این کتاب برام جذاب بود که میخوام برای بار دوم هم بخونمش، واقعا ارزش همین یه کتاب، خیلی بیشتر از اون مبلغیه که برای جعبه ابزار دادم.
بهار حمید نژادی
من اولین بار در حال قدم زدن بودم که این دوره رو گوش دادم و متوجه شدم کجای راهم رو اشتباه رفتم و باید چیکار کنم تا دوباره به اون مشکل نخورم. خیلی خوب بود این دوره آقای سیاه کلاه!
علی جعفری
این اولین دوره ای بود که من انقدر ازش نت برداری کردم. مطالب بسیار مفید بود، ممنون از شما جناب سیاه کلاه عزیز
میثم حیدری

اگر شما برای هر کدام از بخش های جعبه ابزار، یک کتاب مطالعه کنید (البته اگر همچین کتابی را بتوانید پیدا کنید!)، علاوه بر اینکه باستی هزینه خیلی بیشتری را پرداخت کنید، باید زمان بیشتری  هم صرف مطالعه کنید. اما از آنجایی که در وبینار ما ثبت نام کردید و قصد دارید خیلی سریعتر به درآمدهای عالی برسید، ما تمام مواردی که نیاز دارید تا با ذهنیت صحیح، وارد این مسیر هیجان انگیز شوید تا  درآمد خود را از طریق فریلنسینگ دلاری ، افزایش دهید را در قالب این جعبه ابزار برایتان محیا کردیم

پس این فرصت را از دست ندهید و از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید و  جعبه ابزار را تهیه  کرده و خودتان را آماده چالش پیش رو کنید

قیمت: 399.000 تومان

فقط همین یک بار: 99.000 تومان

چنانچه در خرید “جعبه ابزار فریلنسری” به مشکل خوردید، می توانید از طریق واتساپ با پشتیبانی در تماس باشید و خریدتان را نهایی کنید
09038432444

پیام مستقیم به واتساپ پشتیبانی