درباره آکادمی سیاه‌کلاه

به آکادمی سیاه‌کلاه خوش آمدید: آماده تبدیل‌کردن مهارتتان به دلار هستید؟

فعالیت ما از کجا شروع شد؟

آکادمی سیاه‌کلاه فعالیتش را با تمرکز بر روی رشد کسب‌وکارها در بازارهای داخل ایران و جهان شروع کرد. در اواخر سال 1398 علی سیاه‌کلاه تصمیم گرفت که اولین دوره این آکادمی را با عنوان «فریلنسینگ دلاری 1»، ارائه کند. این دوره از دل تجربیات حرفه‌ای آقای سیاه‌کلاه در بازارهای بین المللی می‌آمد و هدف آن توانمندسازی افراد در جهت استفاده از پتانسیل پلتفرم‌های فریلنسینگ جهانی و کسب درآمد ارزی بود.
در ادامه فعالیت و با توجه به درخواست مخاطبان، دوره‌های دیگری به اسم «آژانس افزایش فروش» و «آژانس هوشمند» را راه‌اندازی کردیم. این دوره‌ها برای کمک به صاحبان کسب‌وکارها طراحی شده است، تا پایگاه مشتریان خود را در در داخل ایران توسعه دهند و فروششان را بیشتر کنند.
با افزایش قیمت دلار در اواخر دهه 90، تقاضا برای درآمد دلاری بیش‌ از پیش زیاد شد. در پاسخ به این تقاضا دوره «آژانس دلاری» را ارائه کردیم، دوره‌هایی که برای کمک به کسب‌وکارها، تیم‌ها و متخصصین حوزه‌های مختلف طراحی شده تا جریان درآمد دلاری خود را به شکل‌ ساختاریافته‌تری گسترش دهند.

چرا آکادمی ما؟

  • ما در آکادمی سیاه‌کلاه معتقدیم که آموزش، تنها نقطه آغاز سفر داشتن درآمد بهتر است. مسیر کسب درآمد دلاری یک دوی سرعت نیست، بلکه یک ماراتن است که چالش‌ها، فرصت‌ها و رشد شخصی زیادی را به همراه دارد. بنابراین در این آکادمی فقط به آموزش بسنده نمی‌کنیم و از راه‌های دیگر هم به کمک دانشجوهایمان می‌آییم.
  • سعی ما این است که علاوه بر آموزش‌های کاربردی، پشتیبانی و کوچینگ قوی نیز داشته‌باشیم. به همین خاطر در کنار دوره‌های آموزشی، دوره‌های کوچینگ آنلاین و اختصاصی را برگزار می‌کنیم تا افرادی که قصد دارند در این مسیر راهنمایی بیشتری بگیرند، با کوچ‌ها به شکل مستقیم در ارتباط باشند.
  • جلسات کوچینگ توسط شخص علی سیاه‌کلاه و تیم آکادمی سیاه‌کلاه برگزار می‌شود. در جلسات کوچینگ شرکت‌کنندگان می‌توانند سوال بپرسند، دغدغه‌های خود را عنوان کنند، به دنبال مشاوره باشند و در نهایت راه‌حل‌های مناسب با مسیر شخصی خود را در کسب درآمد دلاری پیدا کنند.

استانداردهای طلایی ما

  • کسب درآمد دلاری مثل یک پیاده‌روی معمولی نیست؛ این سفر نیاز به نقشه دارد. به همین دلیل است که 3 استاندارد کلیدی برای هدایت رویکردمان درآکادمی سیاه کلاه داریم.
  • هر استراتژی‌ که آموزش می دهیم توسط علی سیاه‌کلاه، کوچ‌ها و اعضای آکادمی استفاده شده و نتیجه‌بخشی آن ثابت شده است.
  • تمام کوچ‌های آکادمی، در مسیر کسب درآمد دلاری، مدیریت پروژه و فعالیت در بازار بین المللی تجربه کافی و موفق دارند.
  • دوره‌ها، فقط آموزش مباحث تئوری نیست. ما یک آموزش عملیاتی و کاربردی را به دانشجویان دوره ارائه می‌دهیم.

اعتماد در عمل

احتمالا با‌هم هم‌عقیده باشیم که اعمال بلندتر از کلمات صحبت می‌کنند. افراد متعددی در آکادمی سیاه‌کلاه موفق شده‌اند که پروژه‌های بین‌المللی بگیرند و به اهداف مالی خود برسند. می‌توانید داستان‌ و زمینه‌های کاری آن‌ها را در بخش «نتایج» سایت بررسی کنید.

علی سیاه کلاه

نظرات مشتریان

آمار آکادمی سیاه کلاه

1
دانشجو
1
وبینار برگزار شده
1
هزار دلار درآمد ایجاد شده

آیا حاضرید در سفر رشد و موفقیتتان به تیم ما بپیوندید؟